Kitap Adı ve Açıklaması
Fiyat
İşlem
YENİ ÇOKLU SET

SÜPER SET (Konu + SST + Vaka)

3'lü kitap seti ile tüm dahiliyeye hakim olun

DrDahiliye platformundaki tüm major dahiliye kitaplarını içeren set (Konu, SST, Vaka)

2.400TL 1.800TL
KAMPANYA
Kitap Detayı
YENİ ÇOKLU SET

ROKET SET (Konu + SST)

Konu ve SST kitabı ile hem öğrenin hem tekrar edin

Dahiliye Konu Kitabı (2 cilt) Sorularla Son Tekrar (SST) Kitabı

1.700TL 1.350TL
KAMPANYA
Kitap Detayı
YENİ ÇOKLU SET

SORU SET (Vaka + SST)

Soru çözerek bilgilerini pekiştirmek isteyenler için

Dahiliyede öğrendiğiniz ham bilgileri "Sorularla Son Tekrar ve Vaka Soruları" kitapları ile nasıl işleyeceğinizi öğreneceksiniz. Bu şekilde analitik düşünme becerinizi geliştireceksiniz. Hem çıkması muhtemel soruları çözecek hem de daha önce hiç karşılaşmamış olsanız bile sorulara nasıl yaklaşacağınızı öğreneceksiniz.

1.500TL 1.240TL
KAMPANYA
Kitap Detayı

Dahiliye Konu Kitabı

Çok Satanlar - Sınırlı Stok

Sayfa sayısı: 475 -TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) hazırlığında Dahiliye adına tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve aynı zamanda sadece sınav için değil tüm meslek hayatınızda işinize yarayacak güncel bilgilerle donatıldı. -Her bölümün yazımında o yandalın en güncel ingilizce textbook'u kullanıldı. -Hem öğrenmenizi hem de sınavda soru yapmanızı kolaylaştıracak tablo, şema ve tanı algoritmalarıyla donatıldı. (örnek sayfaları inceleyebilirsiniz) -İçerik maddeler şeklinde yapılandırıldı. Bu şekilde okunması ve tekrar edilmesi kolay bir formatta hazırlandı. -Gereksiz fazla bilgiye yer verilmedi. Gerektiği kadar ayrıntıya girildi. -Patofizyoloji ve diğer dersler ile entegre bir anlatım formatında hazırlandı.

900TL 799TL
KAMPANYA
Kitap Detayı
YENİ

Dahiliye Sorularla Son Tekrar Kitabı

1068 soru eşliğinde tüm dahiliye tekrarı

Sayfa sayısı: 360 -1068 tane orjinal ve yeni sınav sistemine uygun dahiliye sorusu içermektedir. -Tüm sorularda gruplama tekniği uygulanmıştır. Yani bir konu ile ilgili önce bir vaka sunumu yapılmaktadır. Daha sonrasında o konu ve vakayla ilgili patofizyoloji, tanı yöntemleri, risk faktörleri, tedavi yaklaşımı, prognoz ve farmakolojik ilaç bilgisi şeklinde art arda sorular gelmektedir. Bu şekilde o konuyla alakalı en önemli bilgiler A'dan Z'ye sorgulanmaktadır. -Açıklamalar kısmında konunun özeti yapılmaktadır. Bu sayede sadece soru çözmekle kalmayıp tamamen bir konu tekrarı da yapmış olacaksınız. -1068 soru ile beraber klinik/temel bilgilerinizi analitik olarak kullanmayı öğrenecek ve soru çözme becerinizi geliştireceksiniz. -Açıklama ve konu anlatım kısmında çok sayıda güncel 2022-2023 textbooklarında vurgulanan önemli tablolar kullanılmıştır. Bu şekilde sınavlarda çokça sorgulanan tablo sorularını da yakalamanız hedeflenmiştir. -Tanı algoritmaları ile beraber ne zaman hangi testi istenemeniz gerektiği tüm önemli konularda vurgulanmıştır. -Sonuç olarak yıllardan beri geliştirdiğim klinik vizyonum ile beraber en güncel bilgileri kullanarak tüm hekimlik hayatınızda faydasını göreceğiniz bir kitap hazırladım.

800TL 699TL
KAMPANYA
Kitap Detayı

Dahiliye Vaka Soruları

Klinik vaka yaklaşımızı üst seviyeye çıkarın.

Sayfa sayısı: 334 -TUS ve YDUS Dahiliye için özenle hazırlanmış 447 vaka sorusu içermektedir. -Bu kitabı çözerek hem vaka sorularına yaklaşım becerisi kazanacaksınız hem de soru çözme yeteneğinizi üst seviyeye çıkaracaksınız. -Tüm sorular kapsamlı bir şekilde açıklama içermektedir. Bu açıklamalarda sadece doğru şıkla ilgili bilgiler değil aynı zamanda yanlış olan şıklarla ilgili önemli bilgiler de verilmektedir. -Tüm yanlış şıkların neden elendiği, hangi durumlarda onu düşünmemiz gerektiği açıklanmaktadır. Yani aslında tek soru ile 5 farklı soru çözüyormuş gibi kapsamlı bilgiler öğreneceksiniz. -Çok sayıda tablo, tanı algoritması ve önemli bilgi kutucukları ile içerik zenginleştirilmiştir. (örnek sayfaları inceleyebilirsiniz)

700TL 649TL
KAMPANYA
Kitap Detayı
YENİ

Dahiliye TUS Kampı Slayt Kitabı

En önemli dahiliye konularının hızlı tekrarı

Sayfa sayısı: 175 Tamamen renkli formatta dizayn edilmiştir. Dahiliye için en önemli noktalar kolay okunabilir ve görsel hafızaya hitap eden şekilde slayt formatında düzenlenmiştir. Konu, SST ve Vaka kitaplarımda bulunan en güncel tablo ve algoritmalar bu kitapta da kullanılmış ve öğrenmeyi kolaylaştıracak çok güzel bir sentez ortaya çıkmıştır. En kısa sürede en verimli dahiliye tekrarını yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

600TL 500TL
KAMPANYA
Kitap Detayı