Sıkça Sorulan Sorular

Videolarımız üst düzey güvenlik önlemlerinin oluşturulabilmesi için kişiye özel bir işleme sürecinden geçmektedir. Video işleme süresi dönemsel yoğunluğa göre 2 saat ile 2-3 gün arasında değişebilmektedir. Videolar sırasıyla işlendiği için örneğin hematoloji videoları işlendikten sonra sizlere sms ve mail ile bilgilendirme gelmektedir. Diğer videolarınız işlenmeye devam ederken bu videoyu izleyebilirsiniz. Bu sayede kötü niyetli kişilerin ders videolarını kopyalaması ve/veya yaymaya çalışması halinde bu kişiler tespit edilebilecek ve haklarında hukuki işlemler başlatılacaktır. Hem kendi emeğimizin korunması hem de satın alan kişilerin haklarının korunabilmesi için güvenlik tedbirlerini en üst düzeyde tutmaktayız.

Her videoyu açtığınızda (tıkladıktan sonra) video izleme hakkınızdan 1 tanesi otomatik olarak azalmaktadır. Sisteme giriş yaptıktan sonra sistemden çıkana kadar izlediğiniz videolarda en fazla 1 adet hakkınız azalacaktır. Yani sistemden çıkış yapmadığınız takdirde bir videoyu 3 kere baştan başlatsanız (sayfayı yenileseniz) bile 1 hakkınız azalacaktır. Bu şekilde internet bağlantısı stabil olmayan ve videolarda donma problemi yaşayan arkadaşlarımız ek hak kayıpları yaşamayacaklardır. Eğer site içerisinde 20 dakikadan uzun süre inaktif kalırsanız (videonun aktif olarak oynadığı sürenin dışındaki süre) güvenlik tedbirleri nedeniyle otomatik olarak sistemden logout işlemi uygulanacaktır. Sistemden çıkış yapıp yeniden giriş yaptıktan sonra yeniden izlediğiniz videolardan 1 adet izleme hakkınız düşecektir. 

Hayır başlamıyor. İlk video ders paketiniz izlenmeye hazır olduktan sonra (size hem SMS hem de mail yoluyla bildirilecek) video izleme süreniz başlamış oluyor.

Sisteme giriş yaptıktan sonra videoyu açtığınızda otomatik olarak 1 hakkınız azalacaktır. Sistemden çıkış yapmadığınız takdirde videoyu istediğiniz kadar izleyebilir ya da sayfayı yenileyebilirsiniz. 

Cayma hakkı yönetmeliği kapsamında elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının değişimi ya da iadesi mümkün değildir.

Evet izleyebilirsiniz. Video sistemine cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlar aracılığıyla da erişebilirsiniz.

Hayır ulaşamazsınız. Ders videolarını izleyebilmek için aktif internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

Sistemimiz güvenlik tedbirleri nedeniyle tamamen e-devlet ile entegre olarak çalışmaktadır ve her kullanıcı bu sistem üzerinden doğrulanmaktadır. Bu nedenle TC kimlik numarası olmayan kişiler hesap oluşturamamaktadır. Fakat sadece yabancı uyruklu arkadaşlarımız için tanıdıkları/güvendikleri bir TC vatandaşı arkadaşlarının bilgilerini kullanarak sisteme kayıt olmalarına müsaade etmekteyiz. Bu şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirler. 

Konu kitabımız 500 sayfadan oluşmaktadır. Öğrenmeyi kolaylaştırıcı çok fazla sayıda tablo, şekil, şema ve flowchart içermektedir. Konu anlatım videoları ile birebir paraleldir. Her yeni baskı çıktığında bir önceki baskıda yapılan değişiklikleri de sizlerle paylaşmaktayım. Böylelikle bir kez kitabı alınca içerisindeki bilgileri uzun süre ücretsiz update edebilirsiniz. 

Vaka kitabımız toplamda 334 sayfadan oluşmakta ve içerisinde orjinal 447 adet vaka sorusu bulunmaktadır. Klasik TUS Dahiliye soru bankalarından farklı olarak enfeksiyon hastalıkları bölümü de bulunmaktadır. TUS/YDUS için en önemli olan vakalarla beraber sınavda sizleri öne çıkaracak orjinal ve ayırt edici vakalar da kitapta bolca bulunmaktadır. Her sorunun açıklamasında vaka ayrıntılı olarak irdelenmektedir. Aynı zamanda sadece doğru cevap üzerinde değil yanlış cevaplar üzerinde de durulmakta ve ek bilgiler verilmektedir. Böylece şıklar ile beraber tam anlamıyla bir ayırıcı tanı yapmanız mümkün olmaktadır. 

Konu anlatım videoların toplam süresi 60 saattir. Videolarda sağ üst köşede dersi anlatırken çektiğim görüntülerimi de göreceksiniz. Böylece dersi anlatan kişi ile görsel temas kurabileceksiniz. Bu sayede dikkatinizi daha çok toplayacak ve daha fazla verim alacaksınız. Vaka anlatım videolarının toplam süresi ise 52 saat ve sorularla son tekrar eğitiminin süresi 51 saattir.

Abonelik sürenizi bir kez olmak üzere "1 ay" ya da "1 hafta" uzatabilirsiniz (DİKKAT: Bu seçenek sadece 1 kez kullanılır, ikinci kez uzatma yapamazsınız). Video aboneliğiniz bittikten sonra 1 ay içerisinde kullanıcı panelinizdeki "Paketlerim" kısmından abonelik sürenizi uzatabilirsiniz. Videolar için yeni bir hak tanımlaması yapılmayacaktır. Abonelik bitiş süresinden sonra 1 aydan fazla bir süre geçerse bu seçeneği kullanamazsınız.

Tarayıcı ayarlarından internet tarayıcınızı "masaüstü web sitesi" moduna aldığınızda hzılandırma seçeneği görünür hale gelecektir.  

Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Belirtilen saatlerden sonra verilen siparişler takip eden iş günü (hafta içi) kargoya teslim edilir.